Матрац велюровий INTEX 137х25 см 64778

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Prestige Downy ідеально підходить для суворих умов на відкритому повітрі та зручний для використання в приміщенні. Внутрішня конструкція Fiber-Tech® забезпечує довговічність і підтримку. Оксамитова спальна поверхня зручна та легко чиститься. Матрац компактно складається для зручного зберігання і транспортування.
- Багатофункціональний надувний матрац для використання в приміщенні та на відкритому повітрі
- Внутрішня конструкція Fiber-Tech®
- Оксамитова спальна поверхня
- Сверхширокий клапан 2-в-1
- У комплекті ручний акумуляторний насос для швидкого надування і здування
- Насос також можна використовувати для інших надувних виробів
- Працює від 6 батарейок типу C (не входять до комплекту)
- Приблизний час надування: 3,5 хвилини
- Розміри: 54 дюйми (Ш) x 75 дюймів (Д) x 10 дюймів (В)
- Максимальна вантажність: 600 фунтів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Матрац |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 191 см |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Тип | Надувний |
| Ширина | 137 см |
- Ціна: 1 246 ₴








