Матрац велюровий INTEX 99х191х25см 64141

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей компактний і легкий надувний матрац з оксамитовою поверхнею й поліпшеною внутрішньою конструкцією Fiber-Tech® забезпечує довговічність і комфорт, створюючи ідеальні умови для сну в будь-якому місці.
- Надувний матрац Pillow Rest Classic ідеально підходить для використання вдома або просто неба.
- Вбудована подушка забезпечує підтримку та комфорт, а м'яка поверхня гарантує спокійний нічний сон.
- Конструкція Fiber-Tech.
- Матрац піднятий на 25 см від підлоги для зручності.
- Клапан 2-в-1 має дуже широкі отвори.
- Розміри: 99 см x 193 см x 25 см.
- Максимальна вантажність: 136 кг.
- Насос продається окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Матрац |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 191 см |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Тип | Надувний |
| Ширина | 99 см |
- Ціна: 846 ₴



