Матрац велюровий INTEX 152х203х25 см 64109

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Prestige Downy ідеально підходить для суворих умов на відкритому повітрі та зручний для використання в приміщенні. Внутрішня конструкція Fiber-Tech® забезпечує довговічність і підтримку. Оксамитова спальна поверхня зручна та легко чиститься. Матрац компактно складається для зручного зберігання і транспортування.
Характеристики:
- Багатофункціональний надувний матрац для використання в приміщенні та на відкритому повітрі
- Внутрішня конструкція Fiber-Tech®
- Оксамитова спальна поверхня
- Сверхширокий клапан 2-в-1
- Розміри: 152 см (Ш) x 203 см (Д) x 25 см (В)
- Максимальне навантаження: 272 кг (600 фунтів)
- Насос продається окремо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Матрац |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 203 см |
| Максимальне навантаження | 272 кг |
| Тип | Надувний |
| Ширина | 152 см |
- Ціна: 966 ₴




