Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраві та зручні ролики від ТМ Best roller будуть прекрасним рішенням для веселого проведення часу. Вони чудово вентилюються, добре сидять на нозі, а крім цього, надійно кріпляться. Підшипники та діаметр коліс забезпечують високі швидкісні характеристики та маневровість.
Особливості:
- матеріал коліс — PU;
- діаметр коліс — 7 см;
- регульований розмір 34-37;
- довжина устілки — 21.5-24 см;
- застібка: липучка, шнурівка, бакля;
- черевик надійно фіксує ногу;
- підсвічування переднього колеса.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Роликові ковзани |
| Діаметр | 7 см |
| Комплектація | Ролики — 1 пара; |
| Максимальна довжина, см | 24 см |
| Матеріал | Поліестер, пластик, алюміній Колеса: PU |
| Мінімальна довжина, см | 21.5 см |
| Розмір | 34-37 |
- Ціна: 1 270 ₴



