Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраві та зручні ролики від ТМ Best roller будуть прекрасним рішенням для веселого проведення часу. Вони чудово вентилюються, добре сидять на нозі, а крім цього, надійно кріпляться. Підшипники та діаметр коліс забезпечують високі швидкісні характеристики та маневровість.
Особливості:
- матеріал коліс — PU;
- діаметр коліс — 7 см;
- регульований розмір 38-42;
- довжина устілки — 24.5-26.5 см;
- застібка: липучка, шнурівка, бакля;
- черевик надійно фіксує ногу;
- підсвічування переднього колеса.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Роликові ковзани |
| Діаметр | 7 см |
| Комплектація | Ролики — 1 пара; |
| Максимальна довжина, см | 26.5 см |
| Матеріал | Поліестер, пластик, алюміній Колеса: PU |
| Мінімальна довжина, см | 24.5 см |
| Розмір | 38-42 |
| Колір | Чорно-бірюзово-рожевий |
- Ціна: 1 425 ₴



