Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Explore Storm Deluxe — це оновлена модель самоката, яка обладнана широким Т-подібним кермом збільшеної висоти. У всьому іншому цей самокат аналогічний самокату Explore Storm система
компресії НС, дюралеві колеса діаметром 110 мм, хомут на три затискачі, фарба металік.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Explore;
- Тип: Трюковий самокат:
- Вікова група: від 8 років;
- Матеріал: алюміній;
- Максимальне навантаження, кг: 100;
- Вага, кг. 4, Розмір:
- Ширина керма, мм: 570;
- Висота керма від землі, мм: 900;
- Ширина деки, мм: 110;
- Довжина деки, мм: 500;
- Кліренс, мм: 45;
- Колеса:
- Кількість коліс, шт.: 2
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Матеріал диска колеса дюраль;
- Діаметр коліс, мм: 110;
- Подшипник : АВЕС-9:
- Гальмо композитне гнучке;
- Система компресії: НІС
- Додатково: пега в комплекті
- Матеріал: 100% алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг г |
| Тип | Самокат |
| Діаметр | 110 мм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Алюміній, PU |
| Тип | Трюковий |
- Ціна: 2 500 ₴



