Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Трюковий самокат Explore Icon (чорний)
Самокат Explore Icon — гарний базовий трюковий самокат початкового рівня. Підійде райдерам-початківцям.
Самокат для трюків Pescara Icon має легку та надійну систему компресії IHC, яка зменшує навантаження на вилку. Жорсткість конструкції, прогумовані ручки та нековзна дека гарантують райдеру безпеку під час катання.
Колеса трюкового самоката мають легкий пластиковий сердечник. У комплекті із самокатом йде пега.
Характеристики Explore Icon:
- Рекомендований зріст: 140-165 см
- Кермо: Y-подібний класичний, посилений
- Матеріал керма: сталь HTQ 195
- Висота керма від землі: 82 см
- Висота керма від деки: 76 см
- Розмір керма (висота/ширина): 59 см/47 см
- Компресія: IHC
- Підшипники: не інтегровані
- Хомут (затискач): 3х болтовий, класичний
- Дека: алюмінієвий сплав 6061 Military Grade, загартування Т6
- Розмір деки (довжина/ширина): 50 см/11 см
- Розмір робочої поверхні платформи (довжина/ширина): 34 см/11 см
- Довжина самоката: 68 см
- Вилка: IHC
- Колеса: 100 мм, пластиковий сердечник
- Поліуретан жорсткість 82 А
- Подшипники: ABEC 9
- Гальмо: флекс
- Вага: 3,3 кг
- Максимальне навантаження: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Самокат |
| Висота | 83 см |
| Діаметр | 100 мм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Алюміній, PU |
| Тип | Трюковий |
- Ціна: 2 150 ₴



