Пояс для схуднення та корекції фігури «PROTECCION DE CINTURA» 23 см
Матеріал: неопрен.
Розмір: 23x128x0,4 см.
Колір: чорний-червоний.
Призначення: для боротьби із зайвою вагою.
Призначення
Пояс призначений для локального впливу на проблемні зони тіла, у яких жирові відкладення накопичуються насамперед, а саме на зону черевного преса, боки та низ спини. Він створює ефект сауни, завдяки чому під час фізичних навантажень відбувається інтенсивне потовиділення, що в сукупності з помірним тиском, що чиниться на тканині, форсує спалювання калорій і, відповідно, призводить до схуднення. Пояс можна використовувати під час ранкової зарядки, на пробіжці, граючи в рухливі ігри або в тренажерному залі. Підходить він будь-яким користувачам, незалежно від статі чи фізичної підготовленості.
Опис
Дизайн пояса надзвичайно незатейливий, по суті, це широка смуга, обладнана застібкою-липучкою. Однак саме тому він простий в експлуатації — його можна легко та швидко надіти/зняти або припасувати відповідно до обхвату талії різних користувачів. Для його виготовлення використовується високоякісний неопрен, який, власне, і створює ефект сауни, а також має компресійний вплив на тканини тіла. Цей матеріал вирізняється міцністю і стійкістю до зношування, що так само забезпечує функціональну довговічність пояса.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Обхват талії | 128 см |
| Вид виробу | Пояс |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Липучка |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Синтетичний |
| Склад | Неопрен 75% + Нейлон 25% |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 128 см |
| Ширина | 23 см |
| Тип | Для сауна, схуднення |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 359 ₴







