Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа "кобра" Everlast DX.
Колір: неон/синій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Everlast |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см |
| Довжина: | 26 см |
| Комплектація | 2 шт |
| Матеріал | Полиуретан |
| Країна-виробник | Пакистан |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 990 ₴





