Лапа "кобра" D-X Giant Flex D-X2345

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа "кобра" D-X 2345 Giant
Вага: 400 г.
Розміри: 20 х 18 х 5 см.
Колір: чорний/червоний.
Материал: кожа, Flex.
Комплектація: 2 шт
Виробник: Пакистан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г г |
| Висота | 5 см |
| Довжина: | 20 см |
| Комплектація | 2 шт |
| Матеріал | FLEX |
| Країна-виробник | Пакистан |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 1 040 ₴




