Лапа "кобра" FGT 2шт. FT3560

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа "кобра" FGT
Вага: 650 г.
Розміри: 25 х 18 х 5 см.
Колір: чорний/золото.
Матеріал: шкіра, Flex.
Комплектація: 2 шт.
Виробник: Пакистан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 650 г г |
| Висота | 5 см |
| Довжина: | 25 см |
| Комплектація | 2 шт |
| Матеріал | Кожа, Flex |
| Країна-виробник | Пакистан |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 950 ₴




