Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа боксерська, має подовжену форму. Внутрішнє наповнення пінополіуретан. Фіксується на зап'ястку за допомогою липучки, тому її легко та швидко можна зняти або надіти.
Материал: PVC
Розмір: 38 х 20 х 5 см
Цвет: черно/белая.
Комплектація: 2 шт
Виробник: Пакистан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Reyvel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см |
| Довжина: | 38 см |
| Комплектація | 2 шт |
| Матеріал | PVC |
| Країна-виробник | Пакистан |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 790 ₴





