Лапа (пады) FGT Flex FT-3550

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лапа (пады) FGT
Розміри: 39 х 22 х 9 см.
Вага: 900 г.
Колір: чорний/білий.
Материал: Flex.
Виробник: Пакистан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г г |
| Висота | 9 см |
| Довжина: | 39 см |
| Матеріал | FLEX |
| Країна-виробник | Пакистан |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 950 ₴



