Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| ТИП | бебикокон |
| ГРУППА | 0+ |
| ВЕС РЕБЕНКА | 0-13 кг |
| ВОЗРАСТ РЕБЕНКА | від народження до 15 місяців |
| РЕГУЛЬУВАННЯ | ручка-переноска |
| висота внутрішніх ременів, 3 положення | |
| СПОСІБ ВСТАНОВКИ | проти руху |
| КОЛИКІСТЬ ТОЧОК КРЕПЛЕННЯ | 3 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 3-точкові |
| ТКАНЬ | полиэстер/лен |
| СИСТЕМА КРЕПЛЕННЯ ISOFIX | |
| ГАБАРІТНИЙ РОЗМІР (ш*в*г) | 43 х 53 х 68см |
| ГАБАРІТНИЙ РОЗМІР БУСТЕРА (ш*в*г) | |
| ДОДАТКОВО | КЛАДИШ ДЛЯ РЕГУЛИВАННЯ ГЛУБІНИ |
| КОРОБКА | БРУТТО 4,6 кг/НЕТТО 3,3 кг/РАЗМЕР 43,5 х 35 х 70 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
- Ціна: 2 400 ₴








