Самокат Scooter SR 2-015 — стильний і функціональний міський самокат для активного проведення часу та пересування містом.
Особливості самоката:
Складний
Регульоване кермо
Гумові ручки
Ножне гальмо
Ліхтар
Антиклазне покриття на платформі (наждак)
Амортизатори (передній і задній)
Тримач для пляшки (фляготримач)
Підшипник: ABEC 9 (виключно біговий варіант). Тим, для кого швидкість — передусім
Жорсткість (або щільність) коліс: 82А
Динамічне навантаження (вага користувача) 100 кг
Технічні характеристики:
Виробник: Itrike
Тип самоката: міський
Кількість, тип коліс: 2 литих
Матеріал коліс: поліуретан
Розмір коліс — 200 мм
Габаритний розмір: 92 – 38 – 105 см
Висота регулюється в 3 положеннях: 95-105 см
Платформа: 39 - 16/34 см
Вес самоката: 6.7 кг
Матеріал рами: алюміній
Вікова група: самокат для підлітка та дорослого, дітей від 7 років
Розмір коробки: 89 – 16 – 33.5 см
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.7 кг г |
| Тип | Самокат |
| Висота | 92-105 см |
| Діаметр | 200 мм |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Алюміній, PU |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 250 ₴





